Ceník masáží

0,5 h 500 Kč Masáž šíje nebo zad při akutních potížích
1h 800 Kč Např. masáž šíje, zad a chodidel
1,5 h 1000 Kč Hluboká relaxační masáž celého těla / Smyslná masáž
2 h 1200 Kč Hluboká relaxační masáž celého těla / Smyslná masáž

Výše uvádím délky samotné masáže, k tomu si připočtěte cca 15-30min. rezervu (na úvodní rozhovor, na doznění masáže...)

Nabízím slevu 30% na všechny masáže pro studenty a svobodné maminky.

“Přátelé. Byla jsem na nejúžasnější masáži za poslední dlouhé roky a chci ji vřele doporučit. Pan masér Jakub Jiříček má neuvěřitelný dotek, plynulý, bezpečný, někdy jemný, někdy pevný a to střídá tak, že si myslíte, že rozumí vašemu tělu víc než vy sami. Vybrala jsem si smyslnou masáž a totálně jsem si to užila. Cítila jsem bezpečí k tomu plně se odevzdat. Není nad to, když se u masáže můžete na 100% uvolnit a jen si užívat to potěšení. Těšíte se na každý další tah a pohyb. Zvědavost co přijde dál se střídá s rozkoší a tělo si lebedí.

Jestli už nějakou dobu uvažujete o tom, nechat se hýčkat a dopřát svému tělu výživu v podobě doteku, tak tady máte tip kam zajít. Radím rozhodně vyzkoušet!!”

- Monika

“Celkově musím vyjádřit velkou spokojenost. Chodila jsem na různé masáže, ale nikde to nebylo takové. Masáž je pokaždé jiná a pokaždé skvělá. Příjemné je také prostředí a hudba. Pan masér má vždy individuální přístup a většinou sám pozná, které partie bolí nejvíce a kterým je třeba se věnovat. Během masáže zapomínám na problémy všedních dní a po masáži se cítím příjemně odpočinutá. Vřele mohu doporučit celkovou masáž, při které opravdu může člověk krásně zrelaxovat.”

- Klára

“Moc děkuji za krásnou, citlivou, pečující masáž,.. málo co zahřeje v zimě lépe ”

- Lucie

“Jsem šťastná, že se Jakub stal mým “dvorním” masérem. Pokaždé mne znovu postaví na nohy a obnoví energii. Vždy si přeji opečovat celé tělo, čehož se vždy s pečlivostí zhostí. Jeho doteky jsou přítomné, něžné i pevné, přesně tak, jak potřebuji. Děkuji za Tvou péči :-)

- Tamara