Typy masáží podrobněji

Velmi mě inspirují zejména havajské masáže Lomi-Lomi ("Milující ruce"), číské léčebné masáže Tui-Na a tantrické masáže; bioenergetická cvičení a meditace.

V průběhu let jsem si našel vlastní přístup, ve kterém hraje velkou roli intuice a jemné vnímání. Následující typy masáží uvádím spíše pro inspiraci; vždy vycházím vstříc Vašim aktuálním přáním a potřebám.

"Záchrana zad" - Uvolnění ztuhlých zad, šíje apod

Může přinést úlevu i od velkých bolestí. Tato masáž (na rozdíl od ostatních typů) je spíše kratší (cca 30 min) a intenzivnější. Jako prevenci návratu obtíží doporučuji další masáž o několik dní později.

Ve vážných případech doporučuji nejprve navštívit lékaře, aby vyloučil organickou poruchu (výhřez ploténky apod.)!

Hluboká relaxační masáž

Pro odpočinek a hluboké uvolnění. Pomalým a vědomým dotekem se postupně věnuji jednotlivým místům Vašeho těla. Dotek vedený intuicí zpravidla sám vede k uvolnění ztuhlých a zablokovaných míst, k procítění těla jako celku a k hluboké relaxaci.

Pro masáž celého těla je minimální dobou jedna hodina, optimální je 1,5 až dvě hodiny.

Smyslná masáž

Vám dovolí užívat si příjemných pocitů a to v atmosféře bezpečí a respektu. Může jít třeba o spojení masáže celého těla s velmi jemnou masáží obličeje a hrudníku. Zda půjde spíše o pevný dotek, hlazení anebo bude více eroticky laděná, záleží jen na Vás. Respektuji hranice, které si určíte.

Délka masáže je podle přání 1,5 až dvě hodiny.

“Přátelé. Byla jsem na nejúžasnější masáži za poslední dlouhé roky a chci ji vřele doporučit. Pan masér Jakub Jiříček má neuvěřitelný dotek, plynulý, bezpečný, někdy jemný, někdy pevný a to střídá tak, že si myslíte, že rozumí vašemu tělu víc než vy sami. Vybrala jsem si smyslnou masáž a totálně jsem si to užila. Cítila jsem bezpečí k tomu plně se odevzdat. Není nad to, když se u masáže můžete na 100% uvolnit a jen si užívat to potěšení. Těšíte se na každý další tah a pohyb. Zvědavost co přijde dál se střídá s rozkoší a tělo si lebedí.

Jestli už nějakou dobu uvažujete o tom, nechat se hýčkat a dopřát svému tělu výživu v podobě doteku, tak tady máte tip kam zajít. Radím rozhodně vyzkoušet!!”

- Monika

“Celkově musím vyjádřit velkou spokojenost. Chodila jsem na různé masáže, ale nikde to nebylo takové. Masáž je pokaždé jiná a pokaždé skvělá. Příjemné je také prostředí a hudba. Pan masér má vždy individuální přístup a většinou sám pozná, které partie bolí nejvíce a kterým je třeba se věnovat. Během masáže zapomínám na problémy všedních dní a po masáži se cítím příjemně odpočinutá. Vřele mohu doporučit celkovou masáž, při které opravdu může člověk krásně zrelaxovat.”

- Klára

“Moc děkuji za krásnou, citlivou, pečující masáž,.. málo co zahřeje v zimě lépe ”

- Lucie

“Jsem šťastná, že se Jakub stal mým “dvorním” masérem. Pokaždé mne znovu postaví na nohy a obnoví energii. Vždy si přeji opečovat celé tělo, čehož se vždy s pečlivostí zhostí. Jeho doteky jsou přítomné, něžné i pevné, přesně tak, jak potřebuji. Děkuji za Tvou péči :-)

- Tamara